Hivjon minket +36 (20) 4294-745

Üdvözöljük az elektronikus webáruházunkban!

Amennyiben érdekelt, kérjük töltse ki az alábbi állásajánlatot

Húsz éves múltra tekintő piacvezető nagykereskedelmi cég keres fiatal munkatársat az alábbi munkakörre:

  • árumozgatás – kézi és gépi
  • raktározási feladatok
  • értékesítés és szakmai, technikai tanácsadás

Feltételek:

  • műszaki érzék
  • jó kommunikációs készség
  • határozottság, magabiztosság
  • gyors gondolkodás, problémamegoldó képesség
  • terhelhetőség, kitartás, megbízhatóság
  • rend szeretet

Előny:

  • Villanyszerelői ismeretek
  • Targonca jogosítvány és tapasztalat
  • Üröm és környéke lakóhely
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Kiváló, ember központú munkakörnyezet – Családbarát munkahely!
  • Dohányzás mentes környezet

Önéletrajzokat a következő címre várjuk: info@saunabau.hu

    A személyes jogaival és az adatfeldolgozással kapcsolatos további információkat itt olvashatja: Felhasználási feltételek

Lakcim

* Kötelezően kitöltendő mezők

Powered by WebForms